osta kinkekaart väärtuses
200 €

Tule sõprade ja kolleegidega mõnusalt aega veetma! Tule veeda särav päev väärismetallidega!

Pole midagi võimatut ja igaüks võib tulla oma loomingulisust avastama ehtetöötubadesse! Ehtekursustele tuleku idee on võimalus luua oma idee ja kontseptsiooniga ehteid. Õppida kullassepatöö põhitehnoloogiaid (jootmine, lõikamine, puurimine, viilimine, poleerimine jne.) Samuti õppida tundma erinevaid materjale ja oskusi. Ehete valmistamine on väga ZEN!

Looge eheda emotsiooniga ese või ainulaadne kingitus endale või kellelegi erilisele. Ehete loomisel on tuhat nippi ja võimalikku tehnoloogiat, nii et igal inimesel ja rühmal on oma individuaalne tööplaan ja raskusaste vastavalt kokkuleppele.


HINNAD

sõrmuse või kõrvarõnga kursus,  6 H, kuni 5 inimest sisaldab hõbedat, sööke, jooke, tööriistu. (Üleminev tund 20 eurot)
200 € / inimene
Sae plekki! kuni 8 inimest, 3 h, sisaldab kuni 10 g hõbedat, snäkke, jooke. Võimalus luua tähenduslik ja isikupärane ripats.   (Üleminev tund 20 eurot)
100 € / inimene
Sae plekki! kuni 8 inimest, 3 h, sisaldab kuni 10 g vaske, snäkke, jooke.  luuakse tähenduslik ja isikupärane ripats.    (Üleminev tund 20 eurot)
60 € / inimene
abielusõrmuste kursus. kestus umbes 6 - 10  h. kursus jaotatud kahele päevale, ühe päeval tehakse vahast sõrmused, teisel päeval viimistletakse valust tulnud kuld sõrmuseid. kuni 2 inimest
35€/ h/ inimene + materjalid
kinkekaart 100 euro väärtuses
 100€
kinkekaart 200 euro väärtuses
200€

MIDA?

Ehtekursuse kõige olulisem eesmärk on saata mööda 1 tore päev! teine peamine eesmärk on  ehtetöökojas avardada loovust ja valmistada käsitsi oma ehe. Mina, Marita Lumi juhendan ja nõustan, aitan ideid lihvida ja valida ehete loomisel parima tehnika. Kursusel õpitakse selgeks ehtemeistri põhitehnikad – lõikamine, viilimine, jootmine, poleerimine, puurimine jne. samuti on edasijõudnutel võimalus proovida seepiavalu või vaha nikerdamist. Tule ja pane oma ehete valmistamise oskused töötoas proovile! Sul on võimalus midagi oma kätega meisterdada ja nautida ainulaadseid tulemusi. Pole olemas võimatuid kujundusi!

KELLEGA?

Tule ise, sõbra või seltskonnaga. Kas soovite teha hõbe- või kuldkõrvarõngaid või sõrmust? Kas soovite tähistada firmaüritust, sünnipäeva või muuta tüdrukuteõhtu eriti meeldejäävaks? kas soovite oma kavandit luua või teha midagi lihtsalt, et näpud saaksid hõbedaseks?
Sümbolite ja kaunistustega prossi, ripatsi või lihtsama sõrmuse valmistamiseks kulub vaid mõned tunnid. Kauni ehte saab luua ka ühiselt rühmatööna, näiteks  seltskonnaga koos ühiselt loodud pikk kaelaehe, kus igaüks saab lisada oma kujundatud ja väljasaetud hõbesümboli. Ehete valmistamise tehnoloogiaid ja meetodeid on tuhandeid – igal üritusel, igale seltskonnale ja osalejale on võimalik pakkuda personaliseeritud töötuba. Kursusele saab kaasa võtta ka oma hõbeda ning anda vanale ammu unustatud vanale uue ja moeka ilme. ehe.

MILLAL?

Aja saab minuga  kokku leppida vastavalt teie vajadustele. Sõrmuse ja kõrvarõngaste kursus sobib hästi 2-3-liikmelisele rühmale, kuid võid kirjutada kui soovid tulla üksi, komplekteerin inimesed vastavalt kursuse teemadele ka ise gruppidesse.  Parimate tulemuste saavutamiseks peaks kursus mahtuma ühe päeva sisse, algama kell 10.00 ja lõppema kell 17.00. Kursus  sisaldab ka lõunapausi. Samas on võimalik kursust jagada ka kahe päeva vahel, mõlemal päeval toimub 3-tunnine töötuba. Sõltuvalt ideedest, osalejate arvust ja oskustest võivad töötoad sisaldada erinevaid tegevusi ning olla kohandatud vastavalt soovitud disaini ja detailide keerukusele. Soovitan eelnevalt kodus ka  joonistada, et leida endale sobiv stiil. Konsulteerimiseks võtke minuga ühendust maritalumijewellery@gmail.com või helistage +3725183468.

 

 POPULAARSEMAD TÖÖTOADHõbesõrmuse või kõrvarõngaste kursus
Kõik tööriistad ja umbes 10 grammi hõbedat
Kestus: 6–7 tundi
Hind: 200 €

 

Ehete valmistamine rühmatööna
Sobib sünnipäevaks, meeskonnatöö arendamiseks või lõbusaks tüdrukuteõhtuks.
Iga osaleja valmistab endale hõbedast ripatsi, mis hiljem kinnitatakse hõbedaste hüpperõngastega pika hõbeketi külge. Samuti on võimalik saagida hõbedast välja sümbol või amulett ja kaunistada sellega kaelakee või käevõru.
Kestus: 4 tundi
Hind: 350 €/ 5 inimest
Kaelakee kursus sisaldab tüki kujundamist, materjali ettevalmistamist, lõikamist, viilimist, poleerimist, pinna viimistlemist, kaunistamist. 

 

Soovid oma sõpra millegi imelisega üllatada? Kingi talle ehtekursuse KINKEKAART ja tulge koos ehteid meisterdama! Kinkekaardi hind oleneb valitud kursusest.

KUS?

Enamik töötubasid toimuvad Luminée stuudios aastal Tallinna vanalinn Hobusepea 2. Kursuse hinnad sisaldavad materjale, tööriistu, suupisteid ja jooke. Kursuse eesmärk on tutvustada kaunist ehete valmistamise kunsti ning üheskoos kujundada universumi kõvemaid elemente. Kursus aitab arendada käelisi oskusi ja oskus hinnata käsitsi valmistatud ehete kvaliteeti. Kursuse põhieesmärk on aga veeta üks tore päev ja õhtul valminud ehe uhkusega koju viia.

Võimalik on osta kinkekaart, teha sõbrale kaunis üllatav kingitus, saata ta ehtevalmistajate laborisse või tulla ühes temaga koos meisterdama! Küsi lisa ja leiame Sulle sobiva aja: Maritalumijewellery@gmail.com


kinkekaart
200 €